Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści

Publicyści

Od kilku tygodni dostępna jest już w sieci nowa strona o delfinoterapii www.czydelfinoterapia.pl ...

Jakub Banasiak 1 Blog:jakub-banasiak

W ostatnią sobotę stycznia br. odbyła się akcja – Prezenty za odpady. Każdy, kto przyniósł stary telewizor, pralkę lub inny zużyty sprzęt ...

Katarzyna Mućka 2 Blog:katarzyna-mucka

Chętnie pomagamy bliźnim w potrzebie, ale często mówimy o takiej pomocy: trzeba dać wędkę a nie gotową rybę. Kościół stara się dawać ...

o. Stanisław Jaromi 18 Blog:stanislaw-ja...

Rozwój społeczeństw, związany z przyrostem liczby ludności, jest procesem naturalnym. Potrzebne jest coraz więcej żywności, ale miejsca ...

Olga Bakanowska 5 Blog:olga-bakanowska

Czytając jakiś czas temu książkę Andrzeja Kołaczkowskiego-Bocheneka "Nie idź tam, człowieku! Santiago de Compostela" trafiłem na opis ...

Mariusz Górski 1 Blog:duchducha

Zacznę tak: ekologia sama w sobie nie jest ważna . Nie ma większego znaczenia dla naszego codziennego życia, dla funkcjonowania ...

Katarzyna Dulko 4 Blog:moj-ogrodnik

Stada żurawi przelatujące nad głową, drzewa pełne czapli białej, przypominających wielkie białe bombki na choince czy rybołów polujący ...

Przemysław Bicki 1 Blog:quechua

Cała Polska się wymienia – w zeszłym roku szaleństwo swapowe osiągało wyżyny, ale w tym roku wcale nie słabnie. Wymieniają się starsi i młodsi, ...

Olga Szkolnicka 1 Blog:olga-szkolnicka

Za oknem zima, Amerykę paraliżują śnieżyce. Ale to nie powinno nas zmylić. Globalne ocieplenie postępuje szybciej niż sądzono.Właśnie ...

Olga Bakanowska 6 Blog:olga-bakanowska

Już 4 stycznia znalazłem w mojej skrzynce emailowej zaproszenia na kilka międzynarodowych spotkań poświęconych zagospodarowaniu ...

Jan Marcin Węsławski 2 Blog:jan-marcin-w...

Czy jest sens zajmować się delfinami, gdy mieszka się w Polsce, gdy raz na kilka lat zdarzy się cud i usłyszymy jakieś prasowe doniesienia, że ...

Jakub Banasiak 1 Blog:jakub-banasiak

Moim celem jest nagłośnienie problemu zanieczyszczenia polskich rzek i konieczności wspólnej troski o ich czystość. 1 sierpnia ruszam na kolejną ...

Dominik Dobrowolski 4 Blog:dominik-dobr...

Nazywam się Danuta Pilarka . Kim jestem? Tylko rolniczką. Zawsze i wszędzie to podkreślałam – rolniczką. Właśnie ten zawód, ten wybór ...

Danuta Pilarska 16 Blog:danuta-pilarska

Ciągle dokonujemy wyborów. Od rana do wieczora gonimy od jednej opcji do drugiej, od możliwości do możliwości. W świecie tylu szans i ...

Anna Paluszek Blog:anna-paluszek

„Kilka słów o sobie” to najtrudniejsze do napisania. Łatwiej się oddać „obiektywnej” ocenie świata zewnętrznego. Nawet, gdy jest to najcięższa ...

Anna Paluszek Blog:anna-paluszek