Społeczność

Katalog blogów publicystów

Andrzej Gregosiewicz 28 63

Profesor zwyczajny, kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2001 roku prowadzi walkę z oszustwami leczniczymi typu homeopatii, bioenergoterapii, radiestezji i innymi rodzajami tzw. "medycyny alternatywnej".

Anna Paluszek 8 12

Szeroko pojęta odpowiedzialność społeczna, świadoma konsumpcja oraz europejscy muzułmanie...

Danuta Pilarska 21 43

Kim jestem. Tylko rolniczką. Zawsze i wszędzie to podkreślałam – rolniczką.

Dominik Dobrowolski 387 96

www.cycling-recycling.eu dominik@cycling-recycling.eu

Jakub Banasiak 25 39

Zoopsycholog, pedagog. Członek Dolphinaria-Free Europe Coalition. Wolontariusz Tethys Research Institute, CRRU i współpracownik Marine Connection

Jan Marcin Węsławski 7 19

Kierownik Zakładu Ekologii Morza w Instytucie Oceanologii PAN, profesor oceanologii.

Katarzyna Dulko 3 9

Ekologia komercyjna, rozumiana jako prośrodowiskowy sposób produkcji, sprzedaży, zarządzania i marketingu. No i ten CSR...

Lena Huppert 39 72

WSZYSTKO CO WAŻNE DLA NASZEGO KRAJU I JEGO MIESZKAŃCÓW, PRIORYTETOWE, STRATEGICZNE LEŻY MI NA SERCU! MOJA FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU KULTURY I SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO QLT PRAGNIE OTACZAĆ KULTEM PRAWDZIWĄ JAKOŚĆ

Marek Kryda 9 52

Publicysta i działacz społeczny. Kieruje kampanią Naturalne geny Instytutu Spraw Obywatelskich w Łodzi. Był współzałożycielem Towarzystwa Ochrony Puszczy Białowieskiej. W 2000 r. rozpoczął współpracę z Instytutem Ochrony Zwierząt (Waszyngton, USA) i do 2010 roku kierował pracami tego Instytutu w Polsce.

Mariusz Górski 5 14

Z wykształcania politolog. Rzadko idę na kompromisy, ale szanuje zdanie innych. Cenię wolnomyślicielstwo i twórcze podejście.

Natalia Kozdra 2 9

Prowadzi sklep internetowy dla eko-kobiet www.ekokobieta.com.pl, poprzez który realizuje dwie ze swoich pasji: gender i zielony biznes.

o. Stanisław Jaromi 33 156

Franciszkanin, przewodniczący Ruchu Ekologicznego św. Franciszka z Asyżu - REFA

Olga Bakanowska 25 104

Obecnie członek redakcji portalu www.chronmyklimat.pl. Hobbystycznie pływa i szaleje na rowerze. Absolwentka ochrony środowiska na Uniwersytecie Warszawskim

Olga Szkolnicka 10 12

Pasjonuje się ekologią w życiu codziennym, z wykształcenia tłumaczka języka czeskiego. Od 3 lat ekomama.

Przemysław Bicki 2 3

Działacz społeczny propagujący ochronę zwierząt i humanitarne obchodzenie się z nimi, podróżnik. Przyrodnik, fotograf zajmujący się fotografią przyrody.

Tomasz Teluk 7 23

Założyciel i prezes Instytutu Globalizacji. Jest doktorem filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest autorem książki „Mitologia efektu cieplarnianego”.